img img img

HAKKIMIZDA

Rüzgarın yönünü dilediğin gibi değiştiremezsin

Tüm dünyayı kapsayan geniş iş hacminin doğurduğu yüksek stok gereksinimi, Grup Ağaç’ı; kendi ihtiyaçlarını karşılamak için lojistik yatırımları yapmaya yönlendirdi. Bu sebeple Day Denizcilik; orman ve ağaç ürünleri sektöründe Türkiye’nin lider markası Grup Ağaç’ın bir iştiraki olarak 2007 yılında kuruldu.

Başlangıçta Grup Ağaç’ın kendi yüklerini taşımak amacıyla atılan bu adım; günümüzde 5 gemiden oluşan bir filoya evirilerek; deniz taşımacılığı hizmeti veren bir lojistik markasına dönüştü. Day Denizcilik olarak bugün, ağır tonajlı ve nehir tipi kuru yük gemilerinden oluşan filomuzla; Rusya - Ukrayna bölgelerinde, Karadeniz ve Akdeniz güzergahlarında deniz taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Deniz taşımacılığı alanında güvenli ve güvenilir çözümler sunmayı kendine ilke edinen Day Denizcilik; uluslararası piyasalarda söz sahibi oyuncularından bir olmak için sürdürdüğü yatırımlarıyla tam yol ilerlemeye devam ediyor.

MİSYON

Güvenli ve güvenilir çözümleri için Tam yol ileri...

VİZYON

İş hayatında itibar; verilen sözlerin, sadakatle yerine getirilmesiyle inşa edilir. Day Denizcilik olarak müşterilerimizin bize emanet ettikleri mallarını en ulaşılabilir şartlarda; tam zamanında ve sapa sağlam şekilde ulaştırarak verdiğimiz tüm hizmet taahhütleri yerine getirerek Grup Ağaç güvenilirliğini ve itibarını deniz taşımacılığı sektörüne de taşımak.